Tüm mp3 player fırsatları için tıklayın !

<

2011 ygs sınavı soruları ve cevap anahtarı


Sponsorlu Baglantilar

Tüm oto müzik sistemi fırsatları için tıklayın !

 

Bu sene, alınan karara göre  sınavın yayın hakkı sadece trt-1 de olacak.Diğer internet sitelerine ise üç gün sonra  sorular verilecek.

Yüksek Öğretime Geçiş Sınavı (YGS)’de 160 soru bulunacak ve 160 dakika süre tanınacak. Geçen seneki kopya iddialarından sonra Ösym; YGS için özel önlemler alınması söz konusu gibi gözüküyor.

 

YGS 2011 Soru Dağılımları

YGS Soruları

 

 

Adayların YGS Sınavı Öncesi Yapması Gerekenlerden Kısaca Bahsedelim;

(Burada yazılanlar son derece samimi yazılardır:) Tavsiyeler i dikkate almanız yararınıza olabilir.

» Sınavın çok zor olmayacağından emin olabilirsiniz. YGS denemelerinden çok daha kolay olacağına garanti veriyorum.

» Sınavda en çok dikkat edilmesi gereken konu sürenin faydalı kullanılmasıdır. Sorular çok kolay olacağına göre süreyi doğru kullanabilirseniz beklediğinizin üzerinde sonuç alacağınıza emin olabilirsiniz.

» Sınav’dan hemen önce kesinlikle özel bir programa girmeyin. Sınavın 1 gün öncesinde YGS’ye gireceğiniz sınav merkezini mutlaka gidin görün.

» Sınavdan 1 hafta öncesinde zihninizi dinç tutmaya özen gösterin. Özellikle zorlanması gereken konuları sona bırakdıysanız çalışmaya hiç başlamayın, en iyi bildiğiniz konuları pekiştirmeye bakın.

» Sınavdan 1 hafta öncesine kadar hiçkimseyle polimiğe girmeyin, gereksiz stresden uzak durun. Sadece sınava konsantre olmaya çalışın.

Sponsorlu Baglantilar

Tüm kadın aksesuar fırsatları için tıklayın !

» Sınav öncesi karnınızın ağrıması, titremeniz vs. olağan şeyler. Sıraya oturup kağıtları aldıkdan sonra geçeceğine emin olabilirsiniz.

» Sınav sırasında gözetmenlerle işbirlikci olun, size verilen talimatlara harfiyen uymaya özen gösterin. Bu hem içinizi rahatlatacak hemde sınavınızın iptal edilme olasılığını en aza indirecek.

» Sınav sonrası oluşan bu soruyu ne yaptın o soru şöyle olacak tartışmalarından kesinlikle uzak durun. Psikolojinizi LYS’ye hazırlayın.

» YGS ve LYS’den hakettiğiniz sonucu alacağınıza emin olabilirsiniz. Kesinlikle endişe duymayın, yalnızca çalışmaya odaklanın.

 

Yukarıdaki YGS Sınavına Gireceklere Tavsiyeler Bölümünü Sık Sık Güncelleyeceğim. Lütfen Sayfayı takip etmeye devam edin.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

2011 ygs sınavı soruları ve cevap anahtarı ile Benzer Yazılar:

Paylas
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
27 Şubat 2011 Saat : 12:59
  Diğer

2011 ygs sınavı soruları ve cevap anahtarı Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Yorum yapmak için giriş yapmak zorundasın. Gİriş

Tüm erkek giyim modası fırsatları için tıklayın !

içerik