Tüm mp3 player fırsatları için tıklayın !

<

Dengesiz bir kadına Aşık olmak


Sponsorlu Baglantilar

Tüm oto müzik sistemi fırsatları için tıklayın !

bir erkeğin başına gelebilecek en kötü,acı,zorlu,çileli olayların başında gelir.

bir gün bir yerde,onunla tanışırsınız.saflığı,sevecenliği,sözleri gözleri,bakışları sevimliliği ile kısa sürede sizi büyüler.
daha önemlisi size daha önce hiç bir kadında görmediğiniz o masumluk o insan sevgisi ile yaklaşır.
onunla birlikteyken bulutların üstünde bir yer inşa edersiniz adeta.tüm insanlardan toplumdan,sahte çıkar dolu maddi hayatlardan sizi soyutlar,hiç yaşanmamış duyguların,hiç tadılmamış zevklerin dünyasına yolculuğa çıkarır.
hiç bitmesini istemeyceğiniz bir rüya görürsünüz onlayken.hiç bir maddi güçle satın almayacak bir güç.sevme aşık olma duygunuzu en çıplak haliyle ortaya çıkaran bir aşk tanrıçasına dçnüşür gözlerinizin önünde..
öyle ya da böyle bu kadına aşık olursunuz.o da sizi aynı şekilde sevdiğini söyler. bir süre günler bu şekilde ilerlerken,

aşık olduğunuz kadın bir sabah aniden bambaşka biri oluverir.yalnız kalmak istediğini,sorunları olduğunu rahat bırakılması gerektiğini söyler.onun üzerine gitmek istemezsiniz.üzülmesine ağlamasına dayanamazsınız çünkü.
ama yine de ne olduğunu karşı koyulamaz bir şekilde merak edersiniz.kendinize hakim olamayarak sorarsınız.

sormanızla karşı taraftan sinirli ve yüksek sesle rahat bırak beni tarzında bir cevap alırsınız.içiniz burkulur üzülürsünüz.onunla olup ona yardım etme isteğinize karşılık karşınızdan sert bir tepki gelmiştir.

aşık olduğunuz kadın biraz fazla tepki verdiğini farketmiş olmalı ki özür diler gibi hafif iç çekerek ses tonunu düşürür yalnız kalmak istediğini böyle olması gerektiğini söyler.nedenini sorduğunuzda bu kez

“kötüyüm,kendimi iyi hissetmiyorum,etrafımdaki kimseye zarar vermek istemiyorum” der.

çaresiz onu yalnız bırakır yanınından uzaklaşırsınız. bir yandan gururunuz bir yandan ona olan sevginiz arasında bir seçim yapmak zorundasınızdır.bunun yanında zor günler geçirdiğinden olsa gerek yardım etme isteğiniz artarak devam eder ve bu seçim yapma konusunda çok da zorlanmazsınız.

bir süre sevdiğiniz kadının bu hasarlı,zorlu dönemini onu uzaktan izleyerek geçirirsiniz.zaten bu süre boyunca sevgiliniz olmaktan çıkıp arkadaşınız olmaya başlamıştır.

yine bir gün aniden sizi arar ve bir yere davet eder. gözleri gülüyor adeta yüzünde güller açıyordur.unutulmayacak derecede güzel bir güne imza atarsınız.hiç bitmesini istemeyeceğiniz birgündür bu.ama her güzel şey gibi o gün de sona erer.
peşi sıra gelen bir kaç hafta da aynı şekilde devam ederken yine yeniden bambaşka kara bir günün sabahına uyanırsınız.

yine yalnız kalmak isteyen yaşamaktan nefret eden,her türlü kötü şeyin kendi başına geldiğini iddia eden hiçbirşeyden zevk almayan bir kadına dönüşmüştür.
bu döngü o kadar çok tekrarlanır ki artık eskisi kadar sabırlı olamaz olayın üstüne üstüne gidersiniz.
siz onun üstüne gittikçe size bağırır çağırır hakaret eder.katlanırsınız,dayanırsınız sırf onun için.
ama sonra kendine hakeret etmeye başlar.işte ona dayanmak çok zordur.
bir kez olsun kötü söz söylemediğiniz,toz kondurmadığınız onu kırmamak için kırk takla attığınız kadın kendine acımasızca hakaretler etmektedir.bu tıpkı sevdiğiniz kadının gözlerinizin önünde kendi bedenini vahşice bıçaklamasına benzer.

Sponsorlu Baglantilar

Tüm kadın aksesuar fırsatları için tıklayın !

hissedilen duygu tam da bunun seviyesinde bir dehşettir.kollarını tutarsınız kendine gel diye bağırırsınız.ortam iyice içinden çıkılmaz şekilde gerginleşir.belki size çeşitli eşyaları atacak kadar gergin..

çaresiz,üzgün ve bitkin şekilde orayı terkedersiniz.sessizliğe gömülürsünüz.sinirleriniz de laçkalaşmaya başlamıştır.ne onu tamamen kendi haline bırakmayı göze alabilirsiniz ne de tamamen üstüne gidip onun üzerinde vahşice bir egemenlik kurmayı..

günler böyle ilerleye dursun. sevgiliden ses seda yoktur.bu kez onun aramasını beklersiniz.hatta kendinize onu aramayacağınıza dair sözler de verirsiniz.ama nafile aşklarda her zaman için daha çok seven taraf daha çok adım atan taraf ve daha çok acı çeken taraftır ne de olsa..

arar bulur yanına gider onu iyi etmek için çeşitli yollar denersiniz.umutsuz bir aşıktan hasta bakıcıya dönüştüğünüzü hissetmek yüreğinizi acıtır.onun bir parça olsun gülmesi eski günlerinize dönme ümidini canlı tutacak tek sinyaldir çünkü.işte bu umudun peşinde koşarsınız.şu an içinde bulunduğunuz hasta bakıcılık pozisyonu terk etmek içinde şevkat vefa duyguları bulunan her aşığın asla bırakamayacağı bir misyondur.

günler hızla akıp giderken ilişki durgunlaşmaya başlar.bu kez fırtına öncesi değil sonrası sessizliklerdendir bu.rutin sakin heyecanın azaldığı birazcık ruhunu kaybetmiş bir ilişki.sanki on yıllar önce tanışmış genç çiftlerin hiç ayrılmadan geçirdiği yıllar sonunda yaşlanarak elden ayaktan kesilip artık birbirilerinin yanında sadece cismen bulunması gibi.
belki de ilişkiniz yaşlanıyordur.belki ruhunuz da yaşlanıyordur.

onu alırsınız uzaklara götürürsünüz.zaman zaman mutlu olduğunu görür siz de mutlu olursunuz.geçmiş yıllardan kalan o mutluluk anlarından kalma yaşananlar kış aylarında beklenmedik şekilde ortaya çıkan bahar havaları gibi ümit ve neşe verir gönlünüze.

ama bu mutluluğun da uzun sürmeyeceğini tam da herşey yolundayken bile bilirsiniz.tüm güneşli havalar eninde sonunda kendini gecenin karanlığına bırakır çünkü.
yine yalnız kalmak isteyecek yine beni rahat bırak diyecek yine sesini yükseltecektir.
bu türden bir aşk sizin sabrınızla ve ruhunuzla imtihanınızdır. kazanan kimse olmayacaktır.sırf geride kimseyi bırakmamak ben terk ettim bıraktım gittim dememek içinmidir bunlar yoksa gerçekten asil bir ruha sahip olduğunuzdan mı yoksa etrafınızdaki çoğunluğun dediği gibi su katılammış süzme salak odluğunuzdan mı bu soruların da çok anlamı yoktur artık..

işte böylesine zorlu böylesine çilekeş bir süreçtir dengesiz bir kadına aşık olmak.
doktoruna gidip ona olan aşkınızın adını beyinde lityum eksikliğine bağlı bipolar bozukluk koymasını mı isteyeceksiniz?
yoksa duymak istediğiniz şey ona aşık olduğunuzda mani döneminde olduğu o sizi kahreden ayrılık dönemlerinin depresif dönemler olduğunu duyup,aşkı beyindeki kimyasallara indirgeyip rahatlayacak mısınız yoksa?

manik tarafının verdiği mutluluğun bedelini defresif tarafına katlanarak ödemek.. bu aşkın özeti budur.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Dengesiz bir kadına Aşık olmak ile Benzer Yazılar:

Paylas
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
11 Temmuz 2011 Saat : 3:39

“Dengesiz bir kadına Aşık olmak” için 2 Yorum

  1. princess diyor ki:

    iki kere aşık oldum. birincisinde manik-depresif dönemimde olduğumu sanmıştım fakat psikopat, dengesiz olan ben değilmişim, oymuş. saçma sapan bir nedenden ötürü şiddet girişiminde bulunmasından anladım ve terk ettim. ikinci aşkım, onu anlatmaya hiçbir şey yetmez. çok yakında eşim olacak ve ben onunla gurur duyuyorum. hayatımdaki en gerçek ve en büyük sevgiyi,mutluluğu onunla yaşıyorum. bunları needen anlattığımı bilmiyorum. :) dengesizliklerimiz tabii ki var ama erkeklerle aynı yapıda değiliz ki. bizde bir hormon belası var, yok ilk gençlik dönemi yok menopoz, hormonlarımızla oynanıp duruyor.önemli olan sonradan bunu telafi edebiliyor olmak. bunu başaramayan bir kadının da yanına yaklaşılmaz zaten, egolarının yanına yaklaşılmaz da ondan.

  2. misafirterligi diyor ki:

    Neticede dengesiz bir kadın olmak .

Dengesiz bir kadına Aşık olmak Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Yorum yapmak için giriş yapmak zorundasın. Gİriş

Tüm erkek giyim modası fırsatları için tıklayın !

içerik