Tüm mp3 player fırsatları için tıklayın !

<

Deniz Bank Personel Alımı Başvurusu ve Şartları 2010


Sponsorlu Baglantilar

Tüm oto müzik sistemi fırsatları için tıklayın !

http://www.harbimi.net/google-image/denizbank.jpg

DenizBank’ın 12’si yurtdışında olmak üzere 442 şubesi ve 8.600 çalışanı var. 2009 yılında 50 şube açmayı ve çalışan sayılarını 8.800 kişiye..

 

Ulaştırmayı planladıklarını söyleyen DenizBank Yönetim Hizmetleri Grubu Genel Müdür Yardımcısı Tanju Kaya, yıl sonunda hedefledikleri sayıya ulaşacaklarını söylüyor. Bankanın 2010 hedefi ise 50 şube açıp çalışan sayısını 9.500’e çıkarmak. Kaya, “DenizBank olarak büyüme hedeflerimizi aynen koruduk, yıl içerisinde 30 yeni şubemiz faaliyete başladı, 20 şubemizi de yıl sonuna kadar faaliyete başlatacağız. 2010 yılı için de büyüme hedeflerimiz aynı iddiasını koruyacak” diyor.

Sponsorlu Baglantilar

Tüm kadın aksesuar fırsatları için tıklayın !

DenizBank İşe alım süreci – Genel yetenek sınavı, kişilik envanteri ve yetkinlik bazlı mülakat süreçleri sonrasında pozisyonlara bağlı olarak lise mezunu ya da üniversite mezunu adaylardan toplu alımlar yapılıyor. Kaya, “Bu süreçte Tarım Bankacılığı gibi özellikli pozisyonlarımız için akademik bilgiye de önem verdiğimizden, bu pozisyondaki tüm çalışanlarımızın Ziraat Fakültesi mezunu olması sektörde bizi farklılaştırmıştır” diyor. Bankada yeni göreve başlayan tüm çalışanlara öncelikle e-learning yoluyla oryantasyon eğitimi veriliyor.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Deniz Bank Personel Alımı Başvurusu ve Şartları 2010 ile Benzer Yazılar:

Paylas
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
9 Mart 2010 Saat : 7:51

Deniz Bank Personel Alımı Başvurusu ve Şartları 2010 Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Yorum yapmak için giriş yapmak zorundasın. Gİriş

Tüm erkek giyim modası fırsatları için tıklayın !

içerik