Tüm mp3 player fırsatları için tıklayın !

<

Fenerbahçe – Galatasaray süper kupa maçı saat 20.55 Atv maç programı


  • Anasayfa
  • Fenerbahçe – Galatasaray süper kupa maçı saat 20.55 Atv maç programı
Sponsorlu Baglantilar

Tüm oto müzik sistemi fırsatları için tıklayın !

 

 

ürkiye Kupasını 29 yıl sonra kazanan Fenerbahçe Galatasaray’la Süper Kupa Finalinde karşılaşacak…

TFF Süper Kupa Finali’nde Galatasaray ile Fenerbahçe, kozlarını Yeni Erzurum Stadı’nda paylaşıyor. Cüney Çakır’ın yöneteceği derbi, saat 20:55′te başlayacak.

TFF tarafından bu yıl 6. kez düzenlenen TFF Süper Kupa, bugün Erzurum’da sahibini bulacak. 2011-12 Sezonu Spor Toto Süper Lig şampiyonu Galatasaray ile Ziraat Türkiye Kupası sahibi Fenerbahçe, organizasyon tarihinde ilk kez karşı karşıya gelecek.

Yeni Erzurum Stadı’nda saat 20.55′te başlayacak dev maçı FIFA kokartlı hakem Cüneyt Çakır yönetecek. Cüneyt Çakır’ın yardımcılıklarını Bahattin Duran ve Tarık Ongun yapacak. Süleyman Abay da karşılaşmanın dördüncü hakemi olacak. MHK, Süper Kupa 2012 ile birlikte bir ilke imza atarak bu maçta çizgi hakemlerini görevlendirdi. Bülent Yıldırım ve Hüseyin Göçek bu finaldeçizgi hakemi olarak görev yapacak.

Bu ‘Süper Derbi’yi’ 2013mersin.net’ten dakika dakika canlı olarak takip edebilirsiniz.

Süper Kupa Maçı 12 Ağustos Pazar Günü ATV’de

Galatasaray Fenerbahçe Süper Kupa maçı 12 Ağustos Pazar günü Saat 20:55′ten itibaren naklen canlı yayınla ATV ekranlarında olacak.

103 yıllık ezeli rekabetin 372.randevusu Erzurum’da tarihi bir maça sahne olacak. Süper lig şampiyonu Galatasaray ile Ziraat Türkiye kupası galibi Fenerbahçe tarihlerinde ilk kez süper kupa finalinde karşı karşıya gelecek.

Kadrolarını yeni transferlerle takviye eden ezeli rakipler 0-0 sona eren şampiyonluk maçından sonra ilk kez rakip olacak. atv süper derbiyi 20 kamera ile ekrana taşırken, hd kalitesiyle yapılacak yayın futbol severlere keyifli anlar yaşatacak.

Pazar akşamı saat 20.55′de başlayacak karşılaşmayı Ender Bilgin anlatırken, Levent Tüzemen ve Gürcan Bilgiç yorumlarıyla mücadeleye renk katacak. atv maç önü atmosferi de saat 20.20′den itibaren bütün yönleriyle ekrana getirecek.

 

 

Fenerbahçe – Galatasaray süper kupa maçı saat 20.55 Atv ve Atv Hd şifresiz yayınlayacak

12 ağustos 2012 maçların tv programı

12 ağustos 2012 iddaa tv programı, iddaa tv listesi, iddaa maç programı

12.08.2012

 

Bahia

vs

Cruzeiro

LİG TV 3 , LİG TV 3 HD

12.08.2012

 

Independiente

vs

Velez Sarsfield

Sportmania

12.08.2012

 

Flamengo

vs

Nautico

PFC International

12.08.2012

 

FC Dallas

vs

Colorado Rapids

Al Jazeera Sport 1 , C+ Sport 1 (Sweden) , C+ Sport 1 (Denmark) , Al Jazeera Sport +9 , C+ Fotball (Norway) , Arena Sport 1 (serbia) , OTE Sport 1

12.08.2012

 

San Jose E´quakes

vs

Seattle Sounders

SportKlub (Hungary) , Setanta Africa

12.08.2012

13:15

Tondela

vs

Porto II

Sport TV1

12.08.2012

13:30

Utrecht

vs

Feyenoord

Polsat Sport Extra , Sport 1 (Ukr) , SportKlub (Serbia) , SportKlub (Slovenia) , SportKlub (Croatia) , Setanta Africa , SportDigital.tv , Eredivisie Live 1 , Al Jazeera Sport +6 , Film+ Bulgaria , C+ Futbol (Spain) , C+ Fotball (Norway) , Sport 1 (israel) , GMG Football

12.08.2012

14:00

Amkar Perm

vs

Mordovia Saransk

NTV+ Nash Football

12.08.2012

14:30

Hibernian

vs

Hearts

Sport TV2 , ESPN (uk & irl)

12.08.2012

14:30

Regensburg

vs

Duisburg

Sky Sport 1 (Germany) , Sky Bundesliga

12.08.2012

14:30

Union Berlin

vs

Eintracht Braunschweig

Sky Bundesliga

12.08.2012

14:45

Young Boys

vs

Zürich

SportKlub+ (SE Europe)

12.08.2012

15:30

Chelsea

vs

Manchester City

Az TV , Italia 1 , ITV 1 , Sport 2 (Hun) , Sport TV1 , SuperSport 3 Sa , SportKlub (Serbia) , Ulster TV , Sport.Ro , SportKlub (Slovenia) , SportKlub (Croatia) , Nova TV (Bul) , Nova Sport (Cze) , 6 Eren , Al Jazeera Sport +5 , TRK Futbol , Al Jazeera Sport +10 , STV (scotland) , Sport 1 (israel)

12.08.2012

15:30

Heerenveen

vs

Nec Nijmegen

Eredivisie Live 2

12.08.2012

15:30

Twente

vs

Groningen

TV4 Sport (sweden) , Eredivisie Live 1

12.08.2012

16:00

AIK Stockholm

vs

Örebro

C+ Fotboll (Sweden) , C+ Extra 3 (Swe)

12.08.2012

16:00

CSKA Moscow

vs

Anzhi

NTV+ Nash Football

12.08.2012

16:00

Göteborg

vs

Mjallby

C+ Extra 1 (Swe)

12.08.2012

16:00

Helsingborgs

vs

Kalmar

C+ Sport 1 (Sweden) , C+ Sport 3 (Norway) , C+ Extra 2 (Swe)

12.08.2012

16:00

Horsens

vs

Aalborg

TV2 Sport (Den)

12.08.2012

16:30

FSV Frankfurt

vs

Hertha Berlin

Sky Sport 1 (Germany) , Sky Bundesliga , OTE Sport 1

12.08.2012

16:30

Videoton Fehervar

vs

Budapest Honved

Duna TV

12.08.2012

17:00

FC Wiener Neustadt

vs

Sponsorlu Baglantilar

Tüm kadın aksesuar fırsatları için tıklayın !

Ried

Sky Sport (austria) / simulcast , Sky Sport 1 (Germany)

12.08.2012

17:00

RB Salzburg

vs

Rapid Wien

Sky Sport (austria) / simulcast , Sky Sport 1 (Germany)

12.08.2012

17:30

Ajax

vs

AZ Alkmaar

Sport 1 (Hun) , Polsat Sport Extra , Sport 1 (Ukr) , Sport 1 (Rom) , TV4 Sport (sweden) , Setanta Africa , SportDigital.tv , Eredivisie Live 1 , Ma Chaine Sport , Al Jazeera Sport +6 , C+ Liga , SportKlub+ (SE Europe) , Film+ Bulgaria , C+ Futbol (Spain) , C+ Fotball (Norway) ,Samanyolu Haber TV , Sport 1 (israel) , Sport TV4 (portugal) , GMG Football

12.08.2012

17:30

Slask Wroclaw

vs

Legia Warszawa

Polsat Sport

12.08.2012

18:00

Brondby

vs

SonderjyskE

Canal 9 (Den) , SK Prime (serbia)

12.08.2012

18:00

Olimpia Grudziadz

vs

Lech Poznan

Orange Sport (Pol)

12.08.2012

18:00

Plzen

vs

Zbrojovka Brno

Nova Sport (Cze)

12.08.2012

18:00

Rubin Kazan

vs

Dinamo Moscow

NTV+ Nash Football

12.08.2012

18:30

Elfsborg

vs

Malmö FF

C+ Sport 1 (Sweden) , C+ Sport 3 (Norway) , C+ Extra 1 (Swe) , C+ Urheilu (fin)

12.08.2012

18:30

Norrköping

vs

Hacken

C+ Fotboll (Sweden) , C+ Extra 2 (Swe)

12.08.2012

18:30

Senica

vs

Trnava

Digi Sport (cze/svk)

12.08.2012

18:30

TPS Turku

vs

Inter Turku

Urho TV

12.08.2012

19:00

Dynamo Kyiv

vs

Volyn Lutsk

2+2

12.08.2012

19:00

Genk

vs

Lokeren

Sport 1 (Ned)

12.08.2012

19:00

Lilleström

vs

Honefoss

TV2 Sport 3 (Nor)

12.08.2012

19:00

Shakhtar Donetsk

vs

Vorskla Poltava

Inter+ (Ukraine) , First National , TRK Futbol

12.08.2012

19:00

Sogndal

vs

Rosenborg

TV2 Sport 1 (Nor)

12.08.2012

19:00

Stabaek

vs

Sandnes

TV2 Sport 4 (Nor)

12.08.2012

19:00

Tromsø

vs

Stromsgodset

TV2 Sport 2 (Nor)

12.08.2012

19:00

Viking

vs

Fredrikstad

TV2 Sport 5 (Nor)

12.08.2012

19:30

Austria Wien

vs

Admira Wacker

Sky Sport Austria , SportKlub+ (SE Europe)

12.08.2012

19:30

Paksi SE

vs

Ujpest

Sport 2 (Hun) , Sport 1 (Rom)

12.08.2012

19:45

Assyriska

vs

Hammarby

TV4 Sport (sweden)

12.08.2012

20:00

FC Copenhagen

vs

AGF Aarhus

TV3+ Denmark

12.08.2012

20:00

Hajduk Split

vs

NK Zagreb

NTV+ Nash Football

12.08.2012

20:00

Rostov

vs

Krylya Sovetov

NTV+ Nash Football

12.08.2012

20:00

UNAM (Pumas)

vs

Toluca

Setanta Africa , Al Jazeera Sport +8

12.08.2012

20:50

Argentinos Juniors

vs

Racing Club

Sportmania

12.08.2012

20:55

Galatasaray

vs

Fenerbahçe

ATV , ATV HD

12.08.2012

21:00

Aalesund

vs

Molde

TV2 Norway

12.08.2012

21:00

Bayern Munich

vs

Borussia Dortmund

ZDF , Sport TV1 , SuperSport 3 Sa , Gol TV (America) , C+ Liga , Eurosport 2 Nordic , TRT Haber , TRT HD , C+ Futbol (Spain) , Sport 1 (israel) , OTE Sport 1

12.08.2012

21:00

Illichivets Mariupol

vs

Metalurh Donetsk

TRK Futbol

12.08.2012

21:00

Metalist Kharkiv

vs

Arsenal Kyiv

2+2

12.08.2012

21:30

Cercle Brugge

vs

Anderlecht

SportKlub (Serbia) , SportKlub (Pol) , Sport 1 (Ned) , SportKlub (Slovenia) , SportKlub (Croatia) , Sport TV4 (portugal)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Fenerbahçe – Galatasaray süper kupa maçı saat 20.55 Atv maç programı ile Benzer Yazılar:

Paylas
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
12 Ağustos 2012 Saat : 3:41
  Futbol

Fenerbahçe – Galatasaray süper kupa maçı saat 20.55 Atv maç programı Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Yorum yapmak için giriş yapmak zorundasın. Gİriş

Tüm erkek giyim modası fırsatları için tıklayın !

içerik