Tüm mp3 player fırsatları için tıklayın !

<

Galatasaray – Fenerbahçe maçında Umut’un pozisyonu Penaltı mı?


  • Anasayfa
  • Galatasaray – Fenerbahçe maçında Umut’un pozisyonu Penaltı mı?
Sponsorlu Baglantilar

Tüm oto müzik sistemi fırsatları için tıklayın !

Erzurum’da oynanan ve Galatasaray’ın, Fenerbahçe’yi 3-2’lik skorla yendiği Süper Kupa maçına damga vuran pozisyonlardan bir tanesi 90 dakikada sarı-kırmızılı takımın kazandığı penaltı. İŞTE HAKEM HOCALARININ PENALTI POZİSYONU HAKKINDAKİ YORUMLARI…

ERMAN TOROĞLU

90. dakikadaki penaltı pozisyonunu Cüneyt Çakır değil, Bülent Yıldırım değerlendirdi. Bence de doğru bir karardı. AHMET ÇAKARGalatasaray'ın 3. golünü attığı penaltı kesinlikle yanlış bir karar. Kaldı ki penaltıyı Çakır değil çizgi hakemi verdi. Caner hamlesini yapıyor, Umut'un sağ ayağının hemen arkasına yere basıyor ve bu arada Umut yavaş yavaş havalanmaya başlıyor. Umut penaltıyı hakemlere yedirmiş. 

SELÇUK DERELİ

Umut'a yapılan pozisyon penaltıysa (Ki bence penaltıydı) Kuyt'a yapılan da bin defa fauldü. 

SERDAR TATLICüneyt Çakır, önü açık ve pozisyonu çok net görüyor olmasına rağmen Caner'in Umut'a dikkatsizce yaptığı harekete yardımcı ve çizgi hakeminin uyarıyla gecikmeli penaltı kararı verdi. 

ALİ AYDIN

Caner'in sağ ayağı ile Umut'a bir müdahalesi var. Ama Umut kendini atmaya zaten başlamıştı. İnandırıcı ve net bir şekilde faul çalınması gereken bir pozisyon olarak algılandı. Çakır da inanmadığından önce devam ettirdi, sonra da yardımcılarının uyarısıyla penaltıyı gösterdi. Galatasaray'ın ikinci golünde Kuyt'a yapılan faulü çalmıyorsan bunu da karar standartları içinde çalmayacaksın. 

BÜLENT YAVUZ

Caner'in yaptığı müdahale 10 kusurlu hareketten biriydi. Cüneyt Çakır Bülent Yıldırım'ın yardımıyla beyaz noktayı gösterdi. Bu doğu bir karardı. 

ERTUĞRUL DİLEKCaner sol ayağıyla topu çıkardı ama sağ ayağıyla Umut'a teması var. Ancak yoruma açık bir penaltı kararı. Çünkü ilk hareket topa. Rakibe olsaydı net bir penaltı diyebilirdim. Şimdi tartışılır.

 

Sponsorlu Baglantilar

Tüm kadın aksesuar fırsatları için tıklayın !

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Galatasaray – Fenerbahçe maçında Umut’un pozisyonu Penaltı mı? ile Benzer Yazılar:

Paylas
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
13 Ağustos 2012 Saat : 6:39
  Futbol

Galatasaray – Fenerbahçe maçında Umut’un pozisyonu Penaltı mı? Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Yorum yapmak için giriş yapmak zorundasın. Gİriş

Tüm erkek giyim modası fırsatları için tıklayın !

içerik