Tüm mp3 player fırsatları için tıklayın !

<

Hollywood sinemasının unutulmaz başkanları


Sponsorlu Baglantilar

Tüm oto müzik sistemi fırsatları için tıklayın !

Tarihi dramlardan histerik fantezilere kadar Beyaz Saray birbirinden farklı karakterlerle doldu bugüne kadar. Bunlardan en akılda kalanları ise İngiliz Independent gazetesi tarafından seçildi.

Abraham Lincoln – The Young Mr Lincoln (1939)
Başlangıçta Henry Fonda’nin bu rolden gözü korkmuş olsa da, sonradan yönetmen John Ford tarafından ikna edildi. Silindir şapkası ve redingotuyla yarattığı imajla adeta Lincoln’ü canlandırmak için yaratılmıştı, doğruluk ve dürüstlüğü belki de kimse ondan iyi yansıtamazdı.

James Marshall – Air Force One (1997)
Amerikalı sinemaseverler genellikle kurgusal liderlerin yumuşak ve romantik taraflarını görmek isteseler de, kemikli yüz hatlarına ve erkeksi bir çeneye sahip, yeri geldiğinde dövüşmesini de bilen bir karakter gördüklerinde daha çok etkileniyorlar. Rus terörist başkanın uçağını kaçırdığında, izleyiciler eski Vietnam gazisi James Marshall’dan beklediklerinden fazlasını buluyorlar. Böylelikle ortaya Amerika’nın en çok beğenilen başkan portresi çıkıyor. Yapılan oylamaya göre Amerikalıların en beğendiği başkan tiplemesi eski Indiana Jones Harrison Ford tarafından canlandırılan Marshall…

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Hollywood sinemasının unutulmaz başkanları ile Benzer Yazılar:

Paylas
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
6 Mayıs 2010 Saat : 4:54
  Sinema

Hollywood sinemasının unutulmaz başkanları Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Yorum yapmak için giriş yapmak zorundasın. Gİriş

Tüm erkek giyim modası fırsatları için tıklayın !

içerik