Tüm mp3 player fırsatları için tıklayın !

<

Michael Moore – Bir İmparatorluğun Sonu filmi


Sponsorlu Baglantilar

Tüm oto müzik sistemi fırsatları için tıklayın !

Henüz isim konmamış olan film, “bir imparatorluğun sonu” konseptini yansıtacak ama Michael Moore bunu daha genel bir şekilde anlatacak. Paramount Vantage ve Overture Films işbirliğiyle piyasaya sürülecek olan filmin, olabildiğince hızlı bir şekilde tamamlanıp önümüzdeki bahar gösterime girmesi bekleniyor.

Michael Moore’un Amerika Birleşik Devletleri’nin Bush dönemindeki hareket tarzına karşı olan kuşkucu ve karamsar bakış açısını bilen sinema ve politika dünyası, Obama dönemine karşı daha pozitif ve olumlu bir bakış açısı takınan yönetmenin filmini merakla bekliyor. Moore’un işleyişi değiştirmek için attığı adımlarla, değişim için arzulu bir izleyici kitlesi bulabileceği, ancak Amerika’da yolunda gitmeyen şeyleri vurgulamaya alışık olan Moore’un, yolunda giden şeyleri işlemek istediğinde zorluk yaşayabileceği de sinema dünyasında konuşulan şeyler arasında yer alıyor. Yapım şirketleri ise şu an için yorum yapmaktan kaçınıyor.

Politik filmleriyle akıllara kazınan Moore, 1989 yılındaki Roger&Me adlı ilk filmiyle 11 tane ödül almayı başarmıştı. 2003 yılında Bowling for Columbine ile Akademi Ödülü’nü almayı başaran yönetmen, 2007 yılında çektiği Sicko ile de Oscar adaylığı kazanmıştı. Moore’un 4 kasım başkanlık seçimlerinden önce genç seçmenleri ve oy vermeyenleri bilinçlendirmek için çektiği filmi internet üzerinden ücretsiz yayınlamıştı.

Taraf
17/11/2008

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michael Moore – Bir İmparatorluğun Sonu filmi ile Benzer Yazılar:

Paylas
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
6 Mayıs 2010 Saat : 5:10
  Sinema

Michael Moore – Bir İmparatorluğun Sonu filmi Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Yorum yapmak için giriş yapmak zorundasın. Gİriş

Tüm erkek giyim modası fırsatları için tıklayın !

Son Yazılar

Kategoriler

içerik

       

Son Yorumlar

Etiketler