Tüm mp3 player fırsatları için tıklayın !

<

Mk Ultra Zihin Kontorolü Deneyi Projesi nedir


Sponsorlu Baglantilar

Tüm oto müzik sistemi fırsatları için tıklayın !

1953-1970 yılları arasında cia yöneticisi sidney gottlieb'in yürüttüğü proje. kelime "manufacturing killers utilizing lethal tradecraft requiring assasination" tamlamasının baş harflerinden oluşuyordu. bu proje deneysel anlamdan çok, geleneksel kimyevi ve biyolojik silahlarla ilgilenmenin ötesinde, ciddi ciddi "istemdışı" katillerin yaratılmasıyla uğraşıyordu. bu kişiler cinayet işleyeceklerinin/katil olarak kullanılacaklarının farkında olmayan, muhtemelen şizoid kişilikli, hatta mümkünse daha önceden herhangi bir politik anlaşmaya katılmış insanların arasından seçiliyordu. seçilenlerin katile dönüşümü ilaçlar veya kafatasına yerleştirilen özel çipler sayesinde yürütülen beyin yıkama seansları sonucunda gerçekleşiyordu. mk ultra'nın kurbanları arasında kennedy'nin katili olduğu varsayılan lee harvey oswald'ın da bulunduğu ileri sürülmüştür. hem mk ultra hem de benzeri bir proje olan monarch project 70'li yılların başında durduruldu. ancak günümüzde çok daha büyük bir gizlilik içinde sürüdürüldüğü sanılıyor.

Mkultra başta 2. dünya sawaşında Nazi Almanyası olmak üzere Sovyetler Birliğinde ve günümüzde Amerika birleşik dewletlerinde uygulanan bir mental sawaş yöntemidir.Nazi Almanya sında general Haushofer tarafından uygulanmıştır.general haushofer tibet e giderek oradaki lama rahiplerinden 12 bin yıl önce sulara gömülen Atlantis ve Lemuria uygarlıklarının ulaştığı birikimleri birer birer öğrenerek psişik yetenekleri mental olarak kendisinde geliştirmiştir.bu bilgilerle hitler in takdirini kazanmış ve SS tarikatının gizli projelerinde görev almıştır.general hausofer mkultra yöntemiyle düşmanın nerelere saldıracağını önceden bilebiliyordu ve düşmanlarının beyinlerini okuyabiliyordu.sovyetler birliğinde rakibi aleksander messing di.her iki mkultra operatörü sawaş boyunca birbirleriyle mental anlamda bir sawaş vermişlerdir.söylentilere göre messing hausofer e galip gelmiş hatta hitler in beynine girip ona yanlış kararlar aldırarak sawaşın kaybedilmesine sebep olmuştur.buna en büyük delil Nazi ordularının Rusya ya yanlış zamanda saldırmaları ve hitler in bir çok nazi ordusunu bir hiç uğruna rusya soğuğunda yok ettirmesidir.


Mkultra yöntemi günümüzde amerika birleşik devletleri tarafından pentagon ve cıa tarafından etkin şekilde kullanılmaktadır.özellikle ırak harekatında ıraklı askerlerin direniş gösterememesini uzmanlar mkultra olayına bağlamaktadırlar.mkultra olayı insandan insana yapıldığı gibi uydulardan yapılan sinyal yönlendirmeleriyle de yapılabilmektedir.bağdat havaalanına yapılan saldırı sırasında ırak lı askerlerin yetersiz direniş göstermeleri ve de erimiş halde bulunan ırak lı mücahitlerin cesetlerinin bulunması amerika nın çok gizli projelerini bu sawaşta denendiğini ortaya koymaktadır. Gelelim mkultra nın bilimsel açıklamasına.kozmoloji bilimindeki gelişmeler evrenin makro ve mikro olmak üzere iki bölümden oluştuğunu ortaya çıkarmaktadır.bizim konumuz mkultra olduğuna göre bu mikrokozmozu ilgilendirmektedir.Atlantis ve Lemuria uygarlıklarından kalma piramit yapımcılığı aslında dini bir mabetin yapımıyla ilgiliydi.piramitlerin 3 köşeli olması sonsuzluğa yükselişi ve tabanının kare olması şuanda yaşadığımız 3. ve 4. boyutu temsil ediyordu.birde 5. boyut vardı.bu boyut tanrı nın olduğu boyuttu.işte piramitler bunları simgeliyordu.5. boyut tüm biliç faaliyetlerinin ve düşüncenin oluştuğu boyuttur.gözle görülmez ama beyinde düşünce olarak hissedilir.

Sponsorlu Baglantilar

Tüm kadın aksesuar fırsatları için tıklayın !


o yüzden bütün dini vede eski pagan inançları düşüncenin gücünden bahsederler.işte bu düşünce gücü 6. his dediğimiz duyu ötesi algı ve de mkultra dediğimiz telepatik bağ ve büyü dediğimiz başka güçlerle ortaklaşa temas ve yönetim gücünü sağlamayı oluşturur.şuanki ewrenimizde insanlar olarak 3 boyutun içinde yaşamaktayız birde göremediğimiz 4. boyut etrafımızdadır.bunu anlayamayız.ancak ökült yöntemlerle görünmez olan büyücüler efsanesi ve de görünüp kaybolan ninjalar efsanesi gibi olaylar bu insanların 3. boyuttan 4. boyuta geçişleriyle ilgilidir.nasa nın yaptığı araştırmalarda uzay yürüyüşü adı verilen çok uzaktaki yıldızlara saniyenin 60 milyonda biri hızla ulaşmayı amaçlayan çalışmalar denenmektedir.


bu olay 4. boyuta giren bir uzay gemisinin zamanı ve uzayı atlayarak çok uzak bi mesafeye bir anda ulaşmasını hedeflemektedir.philadelphia deneyi sırasında gemi 4. boyuta geçerek görünmez hale gelmiş ve o anda tayfalar için zaman durmuştur.bermuda şeytan üçgeninde de bu gibi fenomenden söz edilmektedir. şimdi asıl konumuz olan mkultra insanın 3. ve 4. boyutu aşarak beyin gücüyle 5. boyuta ulaşmasıdır.kişi bunu başaracağına inanmalıdır.kendisini tamamen bu olaya konsantre etmelidir.bu şekilde düşünce gücü zaman ve uzayı aşarak binlerce km uzaklıktaki bir insanın düşüncesini okuyabilmeyi sağlamaktadır.mkultra tehlikeli bir yöntemdir.uzmanlara göre bu yönteme karşı koyabilecek insanlar vardır.fakat bu insanlar çok zeki olmak zorundadır yani beyin güçleri çok yüksek enerji üretebilmelidir.


2. olarak kutsal kitaplardaki ve de büyü kitaplarında ki tılsım ve formüllerdir.kutsal kitaplarda ki duaların mkultra enerjisine karşı set oluşturduğu idda edilmektedir.amerika da yapılan bir araştırmada iki bilim adamı tarafından dua okunduğu zaman insanların bio enerjilerinin arttığı ve etraflarında bir enerji çemberi oluştuğu saptanmıştır.bu iki bilim adamı daha sonra esrarengiz şekilde öldürülmüştür..gelelim ökült kitaplarda ki gerçeklere.insanlar beyin güçlerinde büyü kitaplarındaki şifrelere ve sözlere ve formüllere inanarak konsantre olduklarında bu sayede ewrendeki bazı güçleri ve enerji varlıkları devreye sokarak onlardan faydalanarak bir koruma kalkanı oluşturabilmektedirler.. Mkultra yöntemi bu gibi yöntemlerle durdurulabilmektedir.bir de uydulardan yapılan mkultra sinyallerini bozmak için karşı sinyaller geliştirilebilmektedir.bunlar da elektronik harp alanına girmektedir.mkultra yöntemi atlantis ve lemuria efsanesine göre 70 bin yıllık insanlık tarihinin tanrı tarafından insanlığa verilmiş üstün yeteneklerinin sadece biridir.beynimizin %3 ünü kullanabildiğimiz günümüzdeki karanlık çağda bir de eskiden kullanabildiğimiz %100 ünü düşünürsek mkultra yöntemi çok basit bir yöntem olarak karşımızda durmaktadır…

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Mk Ultra Zihin Kontorolü Deneyi Projesi nedir ile Benzer Yazılar:

Paylas
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
12 Mart 2012 Saat : 4:40

Mk Ultra Zihin Kontorolü Deneyi Projesi nedir Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Yorum yapmak için giriş yapmak zorundasın. Gİriş

Tüm erkek giyim modası fırsatları için tıklayın !

içerik